PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Na Závisti -levné ubytování Český les

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Stylová chalupa, komorní prostředí na okraji obce Závist, cca 4km od obce Rybník, 12km od města Poběžovice, cyklotrasa "Údolím černého potoka", cca 3km turistický přechod Švarcava, 12km přechod Lísková Höll. Houbařský ráj.
Vybavení a služby
4 pokoje (2x2lůžka, 1x3lůžka, 1x4lůžka), sociální zařízení (sprcha + WC), 2 pokoje(2x4lůžka), každý s vlastní sprchou mimo pokoj, společné WC (3x),celkem 6 pokojů.3 pokoje(2x2-lůžkový 1x4-lůžkový)lze použít jako apartmán s chodbou,která je od ostatních tří pokojů oddělena dveřmi se zámkem.Ručníky nejsou ve vybavení pokojů. Jídelna - společenská místnost s TV (určena pouze pro ubytované), možnost polopenze. klub-kuřárna, letní terasa s občerstvením (točené pivo limo zmrzlinové poháry klobásy atd. Vše s naší obsluhou, KONZUMACE VLASTNÍCH ALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ V TĚCHTO PROSTORÁCH A ZAHRADĚ NENÍ MOŽNÁ!) Část zahrady cca 1000m2 (určené pouze pro ubytované), parkoviště, úschovna kol. Možnost firemního školení a firemních či rodinných oslav ve speciální nabídce. Možnost WiFi připojení na internet.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto:Turistika,cyklistika, aqua park Waldmunchen cca 15km. Zima: Ski areál Voithenberg-Gibacht 26km od objektu. Celoročně: cyklistika, turistika, houbaření, koupání a relaxace v aquaparku ve Waldmünchenu (SRN) - 13km.Vhodné pro seniory a rodiny s dětmi. Rodinný podnik, komorní klidné prostředí kde rádi splníme Vaše přání doporučením výletu, zajímavých míst a typů k Vašemu příjemnému odpočinku. Všechny prostory(jídelna, klub, terasa s naší obsluhou,konzumace vlastních alkoholických nápojů není povolena!) Tursiticky zajímavá místa: Klenčí pod Čerchovem 15km, Domažlice 25km, Horšovský Týn 20km, Přimda 18km. Houbařský ráj. Objekt vhodný také pro školení a firemní akce