PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Na Závisti -levné ubytování český les

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Stylová chalupa, komorní prostředí na okraji osady Závist, cca 4km od obce Rybník, 12km od města Poběžovice, cyklotrasa "Údolím černého potoka", cca 3km turistický přechod Švarcava.Celá lokalita je uváděna jako vzdušné lázně s nejčistčím vzduchem ve střední evropě.Krásná příroda v každém ročním období nezatížená turistickým ruchem a davy lidí.Wellness tvořený pouze a čistě jenom přírodou.Zhruba 8km se nachází zaniklá obec Lučina kde jsou opraveny zbytky domů,pivovaru a kostela s hřbitovem.5km zřícenina a vyhlídka Starý herštejn.
Vybavení a služby
4 pokoje (2x2lůžka, 1x3lůžka, 1x4lůžka), sociální zařízení (sprcha + WC), 1 pokoj(1x4lůžka) s 2x vlastní sprchou mimo patro,WC na patře,celkem 5 pokojů.3 pokoje(2x2-lůžkový se soc.zař. 1x4-lůžkový soc.zař mimo pokoj)lze použít jako apartmán bez kuchyně s chodbou,která je od ostatních tří pokojů oddělena dveřmi se zámkem.Ručníky nejsou ve vybavení pokojů. Jídelna - společenská místnost s TV (určena pouze pro ubytované hosty), možnost polopenze. klub-kuřárna bez podávání jídel s obsluhou, letní terasa s občerstvením (točené pivo limo zmrzlinové poháry klobásy atd. Vše s naší obsluhou, V těchto provozních místnostech s obsluhou a zahradě není povolena konzumace vlastních alkoholických nápojů. Část zahrady cca 1000m2 (určené pouze pro ubytované), parkoviště, úschovna kol. Možnost WiFi připojení na internet.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto:Turistika,cyklistika, aqua park Waldmunchen cca 15km,přírodní koupaliště Perlsee 12km,zřícenina hradu starý herštejn,rozhledna Ebene 12km. Zima: Ski areál Voithenberg-Gibacht 26km od objektu. Celoročně: cyklistika, turistika, houbaření, koupání a relaxace v aquaparku ve Waldmünchenu (SRN) - 13km.Vhodné pro seniory a rodiny s dětmi. Rodinný podnik, komorní klidné prostředí kde rádi splníme Vaše přání doporučením výletu, zajímavých míst a typů k Vašemu příjemnému odpočinku. Všechny prostory(jídelna, klub, terasa,zahrada s naší obsluhou,(konzumace vlastních alkoholických nápojů v provozních místnostech a zahradě z důvodu špatných zkušeností není povolena!) Tursiticky zajímavá místa:Zaniklá obec Lučina 8km,zřícenina hradu starý herštejn s vyhlídkou 5km,rozhledna ebene na němeské straně 10km,rozhledna na vrcholu Čerchov(nejvyší hora českého lesa 1042m) 17km, Klenčí pod Čerchovem 20km, Domažlice 25km,zámek Horšovský Týn 23km, aquapark Waldmunchen a Bad kotzing 15km 40km, Vhodné také pro rodiné oslavy,sportovní soustředění a firemní akce. Ideální pro jogové a meditační pobyty,jogové retreaty na naší zahradě.